Ambalaj & Paketleme

Bornova Ambalajlı ve Marangozlu Ev Taşıma

Bornova marangozlu taşıma firması olarak sizlere en iyi ve kaliteli ev taşıma hizmeti vermek için, İzmir evden eve nakliye sektörüne adım attık. Nakliye işlerinizde ambalajlı ve marangozlu taşıma hizmeti almak için sizde profesyonel evden eve nakliyat firması tercih ediniz. İzmir’de ve Bornova’da marangozlu evden eve nakliyat hizmeti veren, Atasun ev taşıma firmasıyla sizde taşının. Kaliteli ve sorunsuz ev taşımacılık hizmetiyle, Bornova nakliyat sektörüne renk katan en iyi evden eve nakliyat firmasıyız. Duvara monte hariç tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızın de monte ve ambalajı yapılır. İkinci adreste ise bu eşyalarınızın monte ve dizayn işlemi uzman marangozlarımız tarafından eksiksiz yapılması sağlanır. İşimiz en iyi marangozlar, araçlar ve ekipmanlar ile ev taşıma hizmetini sorunsuz şekilde tamamlamaktır.

Bornova taşıma hizmeti veren en iyi ev taşıma firmasıyla sizde hijyenik ve korunaklı ambalajlama hizmeti alınız. İzmir taşıma şirketleri ve Bornova nakliye firmaları arasında sizde bizi tercih edin ev ve ofisiniz hijyenik ve sorunsuz şekilde taşınır. Atasun ev taşıma firması, Bornova evden eve nakliye işlerinizi titiz ekibiyle yapar. Evde bulunan tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı de monte eder ve pıt pıt ambalajlar ile sarar. İkinci evinizde ise bunların en iyi şekilde kurulumunu yapar. Eşyalarınızın evinizin neresine kurulacağı ve yerleşeceği size sorulur. Sizin isteğiniz doğrultusunda dizayn edilir. Evinizde bulunan ufak ve kırılacak eşyalar özel şekilde sarılır ve paketlere konulur. Paketleme yapılan eşyalar ve kolilerin üzerine ne oldukları ve nerden alındıkları yazılır. Bu sayede ikinci adreste eşyalarınızın rahat ve kolay şekilde yerleşmesi sağlanır. Aradığınız her şeyi anında bulma şansınız olur.

Evden eve nakliyat İzmir işlerinizde sizlere temiz ve hijyenik malzemeler ile hizmet veren firma sayısı oldukça azdır. Atasun evden eve nakliyat olarak siz müşterilerimize Bornova ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde mobilyalarınızı sıfır malzemeler ile üst düzey koruma sağlayacak patpat ile titizlikle paketliyoruz. Mobilyalarınıza zarar gelmemesi için alınması gereken bütün önlemleri almaktayız. Bir çok firma sizlere ucuz hizmet verdiğini iddia ederken malzeme kalitesini düşürür ve korunaklılığı kalmaz. Bornova taşıma işlerinizde sizde güvenilir evden eve taşıma firması olmasını sağlayınız. Araştırarak referans ağı yüksek olan kaliteli ev taşıma firmalarını tercih ediniz.

Bornova asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verirken; ev taşıma ekibimizin içerisinde alanında uzman marangoz çalışanımız, mobilyaların de-montesini titiz ve profesyonelce yapar ve her bir parçasını özenle paketler. İzmir nakliye sektörünün bir numarası olan firmamızca asansörlü evden eve nakliyat gerçekleştirilir. Gidilecek adreste mobilya ve beyaz eşyalarınızın monte ve dizaynı tekrardan yapılır. Bütün titiz, temiz ve profesyonel hizmetimizi gerçekleştirirken Bornova asansörlü ofis taşıma işleriniz de en uygun fiyatlı nakliye sunan, tek kurumsal firmayız.

Bornova’dan İzmir’in tüm ilçelerine ve şehirler arası ev nakliyesi ofis taşıması yapmaktayız. Kurulduğu günden beri en kaliteli malzemeler ve geniş araç filosuyla sizlere hizmet veren İzmir’in en kaliteli evden eve nakliyat firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Üst düzey çalışanlarımız ve kaliteli malzemeler ile ambalajlama, mobilya işçiliği sunmamız eşyalarınızı garantiye alarak bir ev taşıma gerçekleştirmemiz demektir. Atasun evden eve nakliyat ile mobilyanız çizilmeden, beyaz eşyalarınız hasar görmeden taşınır. İzmir nakliyat işleriniz için tüm ilçelere ve çevre illere ücretsiz ekspertizlik hizmetimiz mevcuttur. Aklınızda soru işareti kalmadan, sorunsuz bir evden eve nakliyat hizmeti almak için; bizler ile iletişim kurmanız yeterlidir. Müşterilerimize İzmir nakliyat sektörüne dair bütün hizmetleri vermekteyiz.